Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie::W zakładce aktualności (archiwum) znajdziesz kronikę z życia Sz.Podst. od 01.09.2008r.::W szkole prowadzona jest archiwizacja zdjęć i filmów z uroczystości szkolnych.

12 czerwca 2018 16:58 | Aktualności

Podsumowanie – XIV Regionalny Konkurs Informatyczny „Algorytm” dla Uczniów Gimnazjum i Klasy VII Szkoły Podstawowej

12 czerwca 2018r. w LSCDN w Zamościu odbyło się uroczyste ogłoszenie, podsumowanie konkursów informatycznych. Miło nam poinformować iż laureatem konkursu został uczeń naszej szkoły Patryk Żaroffe kl.VII a finalistą Adam Prystupa kl.II gim. Opiekę nad uczniami sprawuje n-l informatyki p.Maria Mielniczuk. Składamy gratulacje uczniom i nauczycielowi!

Przeczytano: 102 razy. Wydrukuj|Do góry