Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie::W zakładce aktualności (archiwum) znajdziesz kronikę z życia Sz.Podst. od 01.09.2008r.::W szkole prowadzona jest archiwizacja zdjęć i filmów z uroczystości szkolnych.

10 stycznia 2018 20:51 | Aktualności

LAUREACI Olimpiady Matematycznej Archimedes Plus

Jak co roku uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus.  Olimpiada jest organizowana dla zwiększenia motywacji uczniów w poznawaniu wiedzy matematycznej. Tytuł laureata mógł otrzymać uczeń, który osiągnął przynajmniej 80 pkt.

Tytuł laureata otrzymali następujący uczniowie:

Tytuł laureata II stopnia otrzymał  Michał Pałys  - 92 pkt. – kl.V

Tytuł laureata IV stopnia otrzymał Maksymilian Janeczko – 84 pkt. – kl.III

Gratulujemy!

Do konkursu uczniów kl.III przygotowała p.Teresa Miedziak, ucz.kl.V   p.Maria Mielniczuk w ramach prowadzonych zajęć projektu „Energia Kompetencji”. Pani Maria była również organizatorem konkursu w szkole. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie!

Zdjęcia: